




Пила акумуляторна KRAISSMANN 3053 AKS 18/2
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Пила акумуляторна KRAISSMANN 3053 AKS 18/2i — відмінний інструмент для роботи на дачі і в саду.
В якості джерела живлення в даній моделі використовується акумуляторна батарея нового покоління напругою 18 Вольт і ємністю 4000 м/Ач.
Довжина напрямної шини досягає 305 мм, а швидкість обертання ланцюга становить 6.5 м/сек.
Інструмент має систему швидкого натягування ланцюга, що дозволить Вам легко проводити встановлення ріжучого елемента.
З достоїнств акумуляторної пилки варто виділити швидке час зарядки (1 година), низький рівень шуму і легкий вага, що забезпечує комфорт в роботі.
Пила акумуляторна KRAISSMANN 3053 AKS 18/2поставляється в комплекті з двома акумуляторами та зарядним пристроєм.
Особливості:
Легкість в управлінні
Інерційне гальмо ланцюга
Датчик зарядки акумулятора
Бак з індикатором рівня масла
Автоматичне мастило ланцюга
Сучасний ергономічний дизайн
Практично безшумна робота двигуна
Бесключевая регулювання натягу ланцюга
Технічні характеристики:
Тип акумуляторної батареї — Li-ion
Напруга — 18 В
Ємність акумулятора — 4,0 Ач
Швидкість ланцюга — 6.5 м/хв
Довжина шини — 305 мм
Натягувач ланцюга — Безключовий
Вага — 3,8кг
Комплектація:
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3053 AKS 18/2
Акумулятор 2 шт.
Зарядний пристрій
Напрямна шина
Пильний ланцюг
Захисний кожух направляючої шини
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Гарантія: 12 місяців.





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 305 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 120 мл |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 6.5 м/сек |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 3 717 ₴




