




Шина 15 см. Акумуляторна ланцюгова мініпила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 2 А/год
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Якісна акумуляторна ланцюгова пила від німецького виробника KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 2 А/год
Перевага нашого магазину:
-заповнений гарантійний талон терміном на 1 рік
-швидке надсилання, оплата під час отримання після огляду та перевірки.
-не переплачуєте за пакування нової пошти (пакуємо самі)
Ланцюгова мініакумуляторна пила призначена для обрізання гілок, розпилювання деревини, заготівлі дров із колод невеликих діаметрів. Дуже зручна під час роботи у важкодоступних місцях і використання в польових умовах, на риболовлі, у турпоході.
Ця пила мрія кожного господаря, який сам доглядає за своїми деревами, адже натиснути на кнопку набагато простіше, ніж пиляти ручною пилкою, або якщо потрібно працювати з драбини, то це дуже зручно.
Для роботи не вимагає особливих навичок, просто притулили до гілки та нажила на кнопку, і гілку відріже як ніж масло.
Особливо популярний у слабкої стати, оскільки працювати звичайну пилку не всім до снаги.
Вага пили з акумулятором 1.2 кг
Характеристики:
- Напруга акумулятора — 20 В
- Ємність акумулятора — 2 А·год
- Номінальний час заряджання акумулятора — 1,5 год
- Довжина шини — 152 мм/6 дюймів"
- Крок ланцюга — 1/4"
- Швидкість переміщення ланцюга холостого ходу — 348 м/хв
- Система змащення ланцюга — ручна
- Максимальний діаметр різання — 140 мм
Комплектація:
- KRAISSMANN 1521 AKS 20/2
- Пластиковий кейс
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Акумулятор Li-ion — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Викрутка
- Ключ
- Паспорт (інструкція)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Общие | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 2 А/ч |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Напряжение аккумулятора | 20 |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
- Цена: 2 124 ₴




