




Шуруповерт Kraissmann 1500 S-ABS 12/2 Li ДФР патрон
Шуруповерт Kraissmann 1500 S-ABS 12/2 Li вирізняється якісним складанням і призначений для використання в побутових та напівпрофесійних умовах. За допомогою даного інструменту Ви зможете проводити свердлильні роботи, відкручувати та закручувати шурупи.
Шуруповерт працює від літій-іонної батареї напруга якої становить 12 Вольт, при цьому ємність становить 1,5 Ач. Цей тип батареї виділяється відсутністю ефекту пам'яті та швидкою швидкістю заряджання. Час до повного заряду не перевищує 1 години, тобто поки Ви працюєте на першій батареї, другий акумулятор встигне зарядитися і буде готовий до використання.
Акумуляторний шуруповерт оснащений 2-х швидкісним редуктором та регулюванням оборотів, наявність регулювання зусилля затягування дозволить Вам якісніше та точно виконувати поставлене завдання. Максимальна кількість обертів досягає 1400 об/хв, що дозволяє ефективно виконувати поставлене завдання.
Особливістю даної моделі є наявність швидкознімного DFR патрона, що дозволяє легко від'єднати патрон, тим самим зменшивши габарити інструменту. Максимальний діаметр патрона 10 мм і має безключову систему затиску робочого оснащення.
Особливості дриля-шуруповерта:
- Підсвічування робочої зони;
- Знімний DFR патрон
- акумулятор Li-ion типу нового покоління;
- Швидкозатискний патрон 10 мм;
- Запобіжна муфта;
- Гум'яна рукоять;
- Надійний 2-х швидкісний редуктор;
Характеристика акумуляторного шуруповерта Kraissmann 1500 S-ABS 12/2 Li:
- Тип інструменту - дриль-шуруповерт
- Живлення - акумулятор Li-ion
- Напруга - 12.0 В
- Місткість батареї - 1,5 Ач
- Реверс - є
- Кількість швидкостей — 2
- Оберти - 0-1400 об/хв
- Макс. крутний момент - 27 Нм
- Кількість ступенів крутного моменту — 18+1
- Тип патрона - швидкозатискний, знімний DFR;
- Патрон - 10 мм
- Кількість батарей - 1 шт.
- Вага - 1,1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
- Цена: 1 140 ₴




