




Безщіткова 40V Акумуляторна ланцюгова пила GRASSER GCS 142
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реальному клієнту знижка 250 грн
Акумуляторна ланцюгова пила Grosser GCS 142 — це потужний інструмент, який забезпечує чудову продуктивність при обробці деревини завдяки високій напрузі 40 В (20 В + 20 В) та акумуляторам ємністю 4 Аг. Вона стане вашим надійним помічником для різних завдань: від обрізки гілок до розпилювання товстих стовбурів дерев.
Шина довжиною 14" (355 мм) і ланцюг RS 3/8" з 52 ланками дозволяють легко виконувати точні й швидкі розрізи, навіть з деревиною великого діаметра. Швидкість ланцюга 14 м/с гарантує ефективність та якість роботи. У комплекті йдуть дві батареї, що дозволяє працювати безперервно на тривалий час без необхідності постійно заряджати акумулятори.
Ця пила відмінно підходить для професіоналів та любителів, які потребують потужного інструмента для садових та господарських робіт. Її зручний дизайн і легка вага дозволяють працювати з інструментом протягом тривалого часу без надмірного навантаження.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 40 В (20 В + 20 В)
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Довжина шини: 14" (355 мм)
- Ланцюг RS: 3/8" 55 ланок
- Швидкість ланцюга: 14 м/с
- Кількість батарей: 2 шт
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crosser |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 355 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 14 м/сек |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 1 мин |
- Цена: 5 950 ₴



