




Болгарка Вилмас 125 диск 860 Вт, з регулятором обертів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Болгарка Vilmas 860-AG-125E високопродуктивний інструмент, призначений для різання, шліфування, полірування матеріалів, як-от камінь, дерево, метал, кераміка. Кутова шліфмашина Vilmas 860-AG-125E має потужність 860 Вт, завдяки чому досягається висока ефективність інструмента. А висока кількість обертів (11 000 об/хв) сприяє ефективному виконанню робіт. Наявність регулювання обертів підвищує якість виконання робіт. Кнопка увімкнення фіксується в ввімкненому положенні, даючи змогу проводити тривале використання. Болгарка Vilmas 860-AG-125E зручна в роботі має невелику вагу та подовжену форму ручки, що сприяє тривалій роботі. Інструмент має ефективну систему охолодження, яка не дасть інструменту перегрітися під час навантаження. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості Корпус болгарки виготовлений з ударостійкого пластику. Надійність і зручність роботи цією моделлю потішить будь-якого користувача як новачка, так і майстра.
ОСОБЕННОСТИ:
- Міцний корпус
- Полегшений доступ до щіток
- Регулювання обертів
- Система охолодження
- Фіксація клавіші пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Захисний кожух
- Двопозиційна ручка
- Ключ для зміни відрізного диска
- Інструкція користувача
- Картонне паковання
Характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 860 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 238 ₴




