




8 Ампер Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-408/HS
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-408/HS — це потужний, сучасний і надійний інструмент нового покоління, створений для ефективного розпилювання деревини будь-якої щільності, догляду за садом, заготівлі дров і виконання будівельних робіт.
Пила обладнана безщітковим двигуном (BL) з максимальною потужністю 1800 Вт, який забезпечує стабільну роботу, високу продуктивність і тривалий термін експлуатації без потреби технічного обслуговування. Швидкість ланцюга 25 М/с Модель працює від двох акумуляторів одночасно (40 В = 20 В + 20 В), що гарантує високу силу різання та тривале автономне функціонування.
До комплекту входять два високотокових акумулятора по 8 А/год на 21700 елементах з індикаторами заряду, дають змогу контролювати рівень енергії під час роботи, а також подвійний зарядний пристрій, яке заряджає обидва акумулятори одночасно всього за 1,5 години.
Пила Grand АПЦ-408/HS обладнана двома напрямними шинами — основною завдовжки 405 мм (16") і додатковою 355 мм (14"), а також двома ланцюгами.
Пила має систему автоматичного змащення ланцюга, , яка подає олію безперервно під час роботи, знижуючи тертя й продовжуючи термін експлуатації шини та ланцюга. Зручна автоматична система натягування ланцюга дає змогу швидко регулювати натяг і фіксувати шину без застосування додаткових інструментів.
Для безпеки користувача передбачений захисне гальмо, що миттєво зупиняє ланцюг у разі зворотного удару.
Пила Grand АПЦ-408/HS — це універсальна акумуляторна пила, що поєднує в собі потужність, компактність, автономність і безпекаі стане надійним помічником у побуті, садівництві та будівельних роботах.
Особливості інструмента:
- безщітковий двигун
- незалежність від електромережі
- автоматична система змащення ланцюга
- автоматична система натягування ланцюга
- антивібраційна система
Комплектація інструмента:
- пила акумуляторна Grand АПЦ-408/HS
- два високострумові акумулятори по 8 А/год на 21700 елементах
- зарядний пристрій швидкісний 2 порта по 4 А
- ключ
- пиляльна шина 405
- пиляльна шина 355
- ланцюг 2 штуки
- інструкція для ознайомлення
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 120 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 8 100 ₴




